NAŠE KOŘENY – Zeměloď / Lada Fialová

Teorie: Povídání o naší historii podle prastaré knihy slovansko-árijských véd, která hovoří o našich dějinách statisíce let zpátky a tyto informace v učebnicích dějepisu nenajdeme.

Praxe: Šamanský medicinský kruh. Kamenný kruh je nejstarší chrám, do kterého přicházel člověk, aby hovořil s Bohem. Naučíme se, jak si postavit takový chrám např. i v bytě. Vysvětlíme si, jak s ním pracovat, jak nás může léčit a jak nám může pomoci se rozhodnout, případně si odpovědět na různé otázky.

pokračování…

Teorie: Povídání o naší historii podle prastaré knihy slovansko-árijských véd, která hovoří o našich dějinách statisíce let zpátky a tyto informace v učebnicích dějepisu nenajdeme. – pokračování z 3.8.

Praxe: Přivolání silového zvířete a šamanský medicinský kruh. Kamenný kruh je nejstarší chrám, do kterého přicházel člověk, aby hovořil s Bohem. Naučíme se, jak si postavit takový chrám např. i v bytě. Vysvětlíme si, jak s ním pracovat, jak nás může léčit a jak nám může pomoci se rozhodnout, případně si odpovědět na různé otázky.

Napsat komentář